Warsztat ustawień systemowych metodą Berta Hellingera

dorota

Moi Drodzy!

Zapraszam Was serdecznie na warsztat ustawień systemowych metodą Berta Hellingera

Termin: 05 – 06.12.2015 (sobota – niedziela)
Godzina: sobota – 10:00 – 18:00; niedziela 10:00 – 17:00
Miejsce: Siedlce, ul. Sokołowska 51 I piętro (oznakowanie Formed)
Cena: 250 zł (opłata do 28 listopada – sobota) po tym terminie 280 zł.

Na warsztacie każdy ma możliwość przeprowadzenia swojego indywidualnego ustawienia, jeśli ma na to gotowość. Osoby, które nie czują się gotowe korzystają ze wszystkich ćwiczeń odbywających się w trakcie warsztatu.

Osoba prowadząca: DOROTA MALEWSKA  http://arli.com.pl/dorota-malewska/

Zapisy przez stronę http://www.saycoach.pl już wkrótce, na ten moment proszę o zgłoszenia mailem lub telefonicznie 531 21 22 21

Wpłat można dokonywać na konto: 08 1020 4476 0000 8302 0289 2354

Dorota sama o sobie …

Swoja prace z metodą ustawień rozpoczęłam 8 lat temu – zarówno w procesie nauki jak i poznawania siebie .

Początkiem była dwuletnia szkoła kształcąca w zakresie świadomej pracy z oddechem Prana Vision. Studiowałam pod okiem samej założycielki szkoły Rani Spets Edgern oraz doświadczonych trenerów Leny Kristiny Tuulse, Bo Wahlstrom’a, Anny Grenik i Marii Wyczałek.

Praca ze świadomym oddychaniem pozwoliła mi poczuć i zrozumieć siebie i odnaleźć swoją drogę.

Tą drogą była szkoła ustawień Berta Hellingera prowadzona przez Garharda Walpera i Wolfganga Deussera . Zdobyłam doświadczenie w pracy na figurkach i elementach statycznych u W Deussera. Doskonaliłam się też w zakresie „Neutralizowania traumy oraz regulacji układu nerwowego„pod przewodnictwem Haiko Hinrischs.

W mojej pracy każdego dnia spotykam się z osobami, które noszą w sobie różne historie i emocje. Moja zawodowa droga splata się ze ścieżkami osób, które wiedzą jaki problem chcą rozwiązać, ale też takich, które czują jedynie, że coś je blokuje, że ich życie nie osiąga pełnej harmonii i spokoju.

Za pomocą pracy indywidualnej oraz grupowej z każdym Klientem, staram się dokonać transformacji blokad, która jest przyczyną tego stanu.

Często towarzyszą temu emocje, łzy, zaskoczenie… Ale tak właśnie działają ustawienia rodzinne Berta Hellingera. To metoda, która pozwala odbyć niezwykłą podróż w głąb siebie i znaleźć odwagę, siłę i równowagę do dalszego lepszego życia.

Ukończyłam dwuletnią szkołę kształcącą w zakresie świadomej pracy z oddechem Prana Vision. Studiowałam pod okiem samej założycielki szkoły Rani Spets Edgren oraz doświadczonych trenerów: Leny Kristiny Tuulse, Bo Wahlström’a i Anny Grenik, Marii Wyczalek Zaraz potem ukończyłam szkołę ustawień Berta Hellingera prowadzoną przez G.Walpera i W. Deussera. Doskonaliłam się też w zakresie „Neutralizowania traumy oraz regulacji układu nerwowego” pod przewodnictwem Heiko Hinrischs.

Jako terapeuta ustawień Hellingerowskich wiem, że w dzisiejszych czasach, pełnych pośpiechu i presji coraz więcej osób traci kontakt ze swoim wnętrzem, z prawdziwymi pragnieniami i wewnętrznym spokojem. Moja praca to pomoc w naprawianiu tego, co najważniejsze.

Ustawienia systemowe to stworzona przez Berta Hellingera – niemieckiego terapeutę metoda pracy nad sobą, własnym rozwojem, relacjami z innymi ludźmi.
Ustawienia systemowe pozwalają nam zobaczyć i doświadczyć, że historia naszego systemu rodzinnego ma wpływ na nasze życie i życie kolejnych pokoleń.
Metoda ustawień pozwala szybko dotrzeć do przyczyn trudności, blokad i konfliktów na wielu płaszczyznach życia osobistego jak i zawodowego.

Obszary pracy

 •  Ja i moje relacje z rodzicami
 •  Ja i moje relacje z partnerem
 •  Ja i moje relacje z dzieckiem
 •  Ja i moje relacje z w pracy
 •  Ja i moje zdrowie

Kluczową zasadą w ustawieniach jest szacunek do tego co wydarzyło się przed nami i przyjęcia swojego miejsca w systemie rodzinnym. Ustawienia otwierają ku czemuś nowemu – KU ŻYCIU.

Ustawienia systemowe są pomocne w rozwiązywaniu trudności osobistych takich jak:

 • poczucie zagubienia,
 • braku sensu życia,
 • odczucie różnego rodzaju blokad,
 • kłopoty z podejmowaniem ważnych decyzji,
 • poczucie kręcenia się w miejscu,
 • niedomagania somatyczne,
 • rozwiązywanie trudności relacyjnych – partnerskich, małżeńskich, rodzinnych,
 • odkrywanie swoich potencjałów, czynników mogących wzmocnić podejmowane cele,
 • twórcze spożytkowywanie posiadanych zasobów.

Ja o Dorocie …

Miałam okazję i wielkie szczęście doświadczyć osobiście ustawienia w trakcie
warsztatów grupowych prowadzonych przez Dorotę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jest intuicji, uważności i pełnego oddania się procesowi. Dorota potrafi być do „bólu” szczera i dosadna, co przy mojej naturze (raczej z tych wrażliwszych ; ) teoretycznie mogłoby wydawać się nie do przejścia. Finalnie wiem, że dzięki temu, że Dorota zaufała sobie i swemu doświadczeniu podczas całej swoje pracy była niezwykle spójna i pewna każdego kroku, a ja „dałam radę”. Jej siła i wiara w to, że każdy sam potrafi czynić cuda w swoim życiu spowodowała, że zaproszenie jej do Siedlec stało się dla mnie oczywiste i wprost obowiązkowe.

Tym bardziej zapraszam bardzo gorąco, do odbycia tej niezwykłej, fascynującej
podróży do swego wnętrza, popatrzenia w miejsca, które wciąż czekają aby na nie popatrzeć, wsłuchania się w głos, który wciąż woła z ukrycia, uzdrowienia tego, co czeka na miłość, rozwój i dojrzałość.

ZAPRASZAM i do zobaczenia wkrótce
Joanna Sajko-Stańczyk

 • Podziel się: