Szkolenia dla klientów indywidualnych

Blok I

Kobieca zagadka i męski sekret

więcej…

Blok II

„Wishman”

więcej…

Blok III

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

więcej…

 

DIAMENTOWE POLE

CYKL WARSZTATÓW ROZWOJU OSOBISTEGO

1. Mapa marzeń. Jak skutecznie wyznaczać i realizować cele?

Żyjesz z dnia na dzień, codziennie powielając scenariusz  podobny do wczorajszego dnia? Jeżeli chcesz wydostać się z „Dnia świstaka”, otworzyć na swoje pragnienia, marzenia i potrzeby, po to by zacząć je realizować, reżyserując własne życie ze sobą w roli głównej, to zapraszamy na Mapę Marzeń.

2. Diamenty motywacji. Co robić, aby chciało się chcieć?

My, kobiety, często jesteśmy filarem i opoką dla naszej rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Potrafimy wysłuchać, doradzić, przytulić, wesprzeć i zmotywować do działania. Czy równie łatwo potrafimy motywować siebie?

Jeżeli takie zwroty jak: „słomiany zapał”, „mam lenia” czy „jestem wypalona” nie są Ci obce, to znak, że potrzebujesz poznać sposoby, jak wesprzeć samą siebie, jak i skąd czerpać energię i odwagę do działania.

3. W diamentowym lustrze – jak  odkryć swoje mocne strony i     wzmocnić poczucie własnej wartości?

 Czy to możliwe zaprzyjaźnić się z samą sobą?

Jak można dać sobie wsparcie, lepiej zadbać o siebie i swoje potrzeby?
Jak odkryć swoje mocne strony, by móc na nich bazować w trudnych chwilach?
Podczas warsztatu odpowiesz sobie na te pytania i odkryjesz sposoby na lepsze traktowanie samej siebie. Wzmocnisz akceptację dla samej siebie i odnajdziesz wewnętrzną siłę. Odkryjesz, to co pomaga Ci stać się „najlepszą wersją siebie” i stworzymy bazę, na której możesz budować i pogłębiać poczucie własnej wartości.

4. Kiedy NIE znaczy TAK.  Asertywność na co dzień.

Kobietom trudniej jest dbać o swoje prawa. Uczone jesteśmy, że dobrze jest być skromną, grzeczną i posłuszną. Spełniamy oczekiwania innych ludzi, dbamy o nich i troszczymy się, zapominając o sobie. Łatwiej nam znaleźć czas dla innych, niż dla siebie, głośniej słyszymy ich głosy, mówiące nam, jakie mamy być, niż swoje własne.

Zapraszamy na spotkanie wszystkie grzeczne dziewczynki, które chciałyby czasami tupnąć nogą i pójść własną ścieżką. Spojrzymy na asertywność nie jak na sztukę odmawiania i mówienia NIE, tylko mówienia TAK sobie: własnym potrzebom i uczuciom, bez lęku i poczucia winy, z szacunkiem dla siebie i świata. Dowiemy się, jak postępować asertywnie, czym jest pozytywna pewność siebie i jak ją budować.Dzięki warsztatom wzmocnisz wiarę w swoje możliwości i zaufanie do siebie. Odnajdziesz w sobie silną, niezależną kobietę, która potrafi zadbać o siebie, nie naruszając przy tym granic innych osób.

5. I kto tu rządzi? – miłość, szacunek i stawianie granic w wychowaniu dzieci

Każde dziecko najbardziej na świecie potrzebuje miłości rodziców ale  kochać dziecko, to nie znaczy rozpieszczać je i pozwalać na wszystko, bo w mądrej miłości rodzicielskiej musi też być miejsce na wyznaczanie dziecku granic. Granic, które sprawią, że dziecko nauczy się rozróżniać dobro i zło.

Na ten warsztat zapraszamy wszystkich kochających rodziców, wychowawców i opiekunów.

6. Odnaleźć spokój w oku cyklonu – relaksacyjny warsztat antystresowy

Zapraszamy na wyjątkowo skuteczne warsztaty, podczas których dowiesz się, jak obniżyć poziom stresu, by lepiej zarządzać swoją energią na co dzień i cieszyć się pełnią zdrowia. Poznasz sposoby radzenia sobie w trudnych chwilach, dopasowane do Ciebie. Nauczysz się włączać „stop klatkę”, która pozwoli Ci zmienić kierunek i odnaleźć konstruktywne rozwiązania. Odkryjesz swój sposób na wychodzenie z „czarnej dziury” i wchodzenie na drogę „uczącego się”.

7. Kobieca zagadka, męski sekret – jak zbudować udany związek?

Być może wielokrotnie zastanawiałaś się, co powoduje, że jeden związek jest udany, inny natomiast rozpada się po pewnym czasie? Co sprawia, że dwoje ludzi przez wiele lat chce i potrafi być ze sobą? Warunków i recept jest z pewnością wiele, ale są pewne fundamentalne elementy, które sprawiają, że i w tej dziedzinie sukces jest możliwy. Jeśli chcesz poznać tę „tajemnicę”, a zarazem zastanowić się nad swoimi potrzebami, ten warsztat jest dla Ciebie. W trakcie zajęć dowiesz się również, jak wziąć za siebie odpowiedzialność w relacji z drugą osobą, tak, aby zarówno dawać i brać, stając się równorzędnym partnerem.

8. Siła podświadomości – tajniki perswazji i antymanipulacji.

Podświadomość to niezwykła siła, trzeba ją tylko w sobie odnaleźć. Podczas tego warsztatu będziemy wspólnie uczyć się jak korzystać z siły podświadomości, ponadtodowiesz się jak reagować, gdy ktoś wymusza na Tobie decyzje nie zgodne z Twoim interesem,poznasz podstawowe tajniki wiedzy z zakresu języka perswazji i antymanipulacjiprzekonasz się, że możesz wywierać skuteczny wpływ na siebie i na innych.Dowiesz się jak etycznie wykorzystywać techniki z obszaru NLP.

9. Bilet do sukcesu.  Jak efektywnie wspierać rozwój dziecka?

Inteligencja odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka. Jest wielopłaszczyznowa i dynamiczna. Każdy z nas ma specyficzny, jedyny w swoim rodzaju,  profil inteligencji, na który składają się zainteresowania, uzdolnienia, talenty. 

Podczas tego warsztatu zastanowimy się czym kierować się w doborze zajęć swoim dzieciom, aby stymulować rozwój pasji i zainteresowań. Nie zawsze to,  co jest akurat modne, z czego korzystają inne dzieci jest  dobre dla naszej pociechy.

10. Mówimy  – nie słuchają, słuchamy – nie mówią. Jak skutecznie komunikować się z dzieckiem?

Dobra komunikacja jest podstawą każdego typu relacji, tej z dzieckiem przede wszystkim. Zapraszam na warsztat podczas którego będziemy poznawać skuteczne metody szczerej komunikacji , przyjrzymy się błędom które popełniamy najczęściej i wypracujemy właściwe sposoby reagowania bo przecież każdy z nas chce jak najlepiej wychować swoje dziecko.

11. Przedsiębiorczość jest kobieca

Podczas tego warsztatu zastanowimy się co pomaga Kobiecie osiągnąć sukces i zadowolenie w pracy. Odpowiesz sobie na pytania dlaczego zdolne, wykształcone i ambitne kobiety mają trudno­ści w odniesieniu zawodowe­go sukcesu na miarę swoich potrzeb i aspiracji? Poznasz męski i kobiecy wzór osiągania sukcesu w pracy i nauczysz się wykorzystywać różnice między nimi, wypracujesz swój własny model , który pozwoli ci zachować twoją unikatowość. Warsztat na podstawie książki: „Garnitur kontra garsonka” autorstwa  prowadzącej warsztat.

ZAPRASZAMY!

 

  • Podziel się: