Referencje

Joanna seminars and workshops are a powerful resource for individuals and businesses.  Her knowledge and experience are a key to good working relationships, a major element for success in business.  Her stress management techniques are vitally important to the wellbeing of a company, as well as the employees. Joanna is a highly qualified, entertaining and effective teacher and coach.  I recommend her courses and training to improve individual performance and  increase profitability.

Dr Anne Moir, naukowiec akademicki, doktor na Uniwersytetcie Oxfordzkim z zakresu badań genetycznych. Międzynarodowy autorytet i ekspert z zakresu Płci Mózgu. Autorka wielu publikacji neuropsychologii. Jest także producentem i reżyserem wielokrotnie nagradzanych filmów dokumentalnych dotyczących różnic płciowych tworzonych dla telewizji BBC.

referencje_bozena_szubinska        Dzięki kreatywności, zdolnościom organizacyjnym, umiejętności przekazywania wiedzy, talentowi w komunikacji, doświadczeniu zawodowemu Pani Joanna Sajko – Stańczyk zdobyła uznanie w środowisku wojskowym. Podchodzi do swojej pracy z pasją, entuzjazmem i optymizmem. Dała się poznać jako osoba rzetelna, odpowiedzialna i otwarta na kolejne inicjatywy, projekty i wyzwania.

kmdr Bożena Szubińska Przewodnicząca Rady ds. Kobiet w SZ RP – Pełnomocnik Ministra ON ds. Wojskowej Służby Kobiet, Przewodnicząca Rady ds. Kobiet w SZ RP 

       Szkolenia prowadzone przez Asię są inspirujące, energetyczne i zapadają na długo w pamięci. Są bodźcem do realizacji celów i przybliżają Cię do niego. Prywatnie optymistyczna, inteligentna i bardzo życiowa kobieta.

Maja Włoszczowska kolarka górska, wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country.

Joasia jest jedną z tych osób, które posiadają szczególny dar: komunikowania się w spójny i profesjonalny sposób jednocześnie utrzymując jakość, spójność i poczucie humoru. Polecam.

Mariusz Szuba – trener rozwoju osobistego, przedsiębiorca, trener coachów, autor.

  • Podziel się: