MANDRAGORA – uzdrawianie wewnętrznego twórcy – pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów „Moja legenda”

Moi Drodzy !

Zapraszam już 23-ego czerwca we wtorek na niezwykły warsztat, który mam przyjemność organizować.

MANDRAGORA
tworzenie, a uzdrawianie
uzdrowienie zranionego Twórcy
transformacja gniewu w kreatywność

Termin szkolenia:
23 czerwca 2015 r. (wtorek) godz. 16:30 – 20:30

Miejsce szkolenia:
Siedlce, sala http://www.bollywoodhollywood.pl/ (Nove Kino)

Koszt udziału:
140 zł (do 18-ego czerwca  100 zł)
pary – 240 zł (przedpłata 180 zł)

Zapisy oraz informacje organizacyjne:
Zapisy i zaliczka w wysokości 50 zł do 18-ego czerwca (czwartek).
Zapisy mailowo joanna.sajko@gmail.com lub telefonicznie 531 21 22 21.

Prowadzenie: Krzysiek Wirpsza, Agnieszka Kowalińska  www.mojalegenda.wordpress.com

 • spotkanie z archetypami gniewnego twórcy – Nemezis, Kali, Asklepios, Hefajstos
 • cykl: ból –gniew – uzdrowienie – twórczość
 • wkurzony geniusz – opowieść o Rybaku i Dżinnie
 • czym jest Kreatywność w odróżnieniu od definicji jaką podają media?
 • Kreatywność, a szczęście i spełnienie
 • Kreatywność jako spotkanie z Cieniem/Zranieniem/Konfliktem Wewn.
 • co sprawia, że nie tworzysz, Twórco?
 • jak to jest być nietwórczym?
 • co mógłbyś, gdybyś mógł?
 • czy chaos jest Twoim wrogiem?
 • z czym i o co walczysz?
 • co się w Tobie uzdrawia (lub może uzdrowić)?

Na zajęciach prześledzimy sposoby odzyskiwania utraconej mocy twórczej. Warsztaty będą przygotowaniem do całodniowego spotkania o podobnej tematyce, na którym będziemy kontynuować i pogłębiać naszą pracę z uzdrawianiem. Zapraszamy zarówno osoby poszukujące jednorazowego zastrzyku motywacji, jak i tych, którzy chcieliby potraktować te zajęcia jako wstęp do dłużej pracy na warsztatach.

Agnieszka Kowalińska i Krzysztof Wirpsza
www.mojalegenda.wordpress.com
Krzysiek i Aga. Jesteśmy parą zwykłych ludzi, ogarniętych niezwykłą pasją tworzenia. Przeszliśmy pięcioletnią wspólną drogę odzyskiwania naszej twórczej tożsamości, i jesteśmy wciąż w drodze. Jak dotąd pokonaliśmy i codziennie pokonujemy masę wyzwań związanych z promowaniem kilku zupełnie innowacyjnych projektów. Zrozumieliśmy, na poziomie emocji, aspekty Tworzenia o których nie uczono nas w szkołach. Nie reprezentujemy nikogo i niczego prócz siebie. Towarzyszymy i pokazujemy, że można Stworzyć siebie od zera. Mówimy o przebijaniu się do własnego Talentu bez uwagi na rodzinę, problemy emocjonalne, brak czasu, instytucje czy możliwości finansowe. Podkreślamy aspekt metafizyczny – szczery Twórca jest chroniony przez Siłę Wyższą. Wspieramy Waszą indywidualną inicjatywę i wolę walki, dzielimy się też naszymi doświadczeniami emocjonalnych „nocy” i „upadków” jakie towarzyszą nam i wszystkim Twórcom. Kładziemy nacisk na poszukiwanie osobistej autentyczności, nie tylko w Tworzeniu, ale przede wszystkim w życiu i w relacjach. Jesteśmy intensywni, emocjonalni i impulsywni. Kierujemy się głównie intuicją. Wychodzimy z założenia, że każdy wie najlepiej sam jak i którędy, ale potrzebne jest najpierw oczyszczenie. O tym będą najbliższe warsztaty.

I jeszcze raz słowo o warsztacie ode mnie ; )
Spotkanie, które z pewnością wniesie ze sobą wiele magii, kreatywności, powietrza, które aż iskrzy energią pozytywnej przemiany i otwiera na nowe twórcze spojrzenie.
Warsztat, na którym sama doznałam pozytywnego „olśnienia” i który poprowadził mnie w głąb moich prawdziwych potrzeb. Agnieszka Kowalińska i Krzysztof Wirpsza jako ludzie, wprost emanują nietuzinkowym podejściem do życia i tworzenia, jestem pewna, że samo poznanie ich oraz ich historii będzie dla każdego niezwykłym doświadczeniem. Zapraszam więc w podróż w głąb siebie, do odkrywania własnego potencjału, odblokowania twórczej energii i przetransformowania poczucia tęsknoty za „nie wiadomo czym” w poczucie chęci wyrażania autentycznych potrzeb.

MANDRAGORA to pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów „Moja legenda” – uzdrawianie wewnętrznego twórcy.

Może znowu zaczniesz śpiewać, może będziesz tańczyć, a może malować, może odkryjesz w sobie talent pisarza, może odblokujesz moc kreatora zmian, a może po prostu zaczniesz czerpać więcej z tego co masz i żyć pełnią życia……

Zapraszam i pozdrawiam
Joanna Sajko-Stańczyk

 

 • Podziel się: